O NAS

O NAS

RMinteriors – mała firma w skład której wchodzą sami profesjonaliści w danej dziedzinie budownictwa.

Głównie specjalizujemy się w wykończeniach łazienek ale również w realizacji projektów związanych z wszelkiego rodzaju glazury gresowej, ceramicznej oraz w spiekach kwarcowych, które ostatnio są coraz bardziej popularne.

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy na wielu rynkach europejskich głównie w Wielkiej Brytanii w Londynie gdzie naszymi klientami w przeciągu 15 lat były np.:  elity z Formuły 1, klenci ze swiata muzyki i artyści.

Jako jednej z bardzo nielicznej grupy firm udało nam się pracować w pałacu Sułtana Brunei w Londynie. W Polsce realizujemy zlecenia w rożnych miastach głownie na Warmii i Mazurach gdzie zaczynamy realizacje nowego projektu, jedynego w Polsce jakim jest DOM ŁUKOWY przy współpracy z producentem konstrukcji łukowych.

Jak pracujemy?

Pozwoliłem sobie dodać tę część aby Państwo wiedzieli od początku na czym stoją zanim zdecydują się na współprace z nami.

Ze względu na dużą ilość zamówień wybieramy projekty najlepiej przygotowane przez architekta lub inwestora. Wycenę robimy na podstawie dostarczonych materiałów czyli kompletnego projektu, każda zmiana w projekcie może prowadzić do dodatkowych kosztów. Termin wykonania realizacji określamy my. Przed rozpoczęciem prac z każdym klientem podpisujemy umowę.

Rozliczenia

Przy projektach szacowanych na maksymalnie dwa tygodnie,przy podpisaniu umowy wpłacana jest pierwsza połowa estymowanej kwoty. Druga część po zakończeniu prac. W przypadku projektów dłuższych niż dwa tygodnie całościową kwotę realizacji dzielimy na ilość szacowanych tygodni i taka kwota należna jest co tydzień.

Mamy nadzieję że powyższe informacje są pomocne dla Państwa przed podjęciem decyzji o współpracy z nami jeśli tak to w takim razie

Dziękujemy za wizytę na naszej stronie i zapraszamy do OFERTY.