MULTIMEDIA

MULTIMEDIA

Przy współpracy z firma  sav-home.com  zajmujemy się kompleksowo wyposażeniem mieszkań i domów w nowoczesne systemy multimedialne oraz tzw. smart home czyli inteligentnej automatyki domowej.

Proponujemy sprawdzone rozwiązania, projektujemy, doradzamy oraz wykonujemy:
– nowoczesne systemy kina domowego
– nagłośnienie multiroom
– instalacje sterujące inteligentnego domu
– integracja systemów i elektryki przez centralne sterowanie

Na czym to polega?
Kino domowe – zabierz siebie i domowników w świat cyfrowego kina bez ruszania się z domu. Duży obraz i odpowiednio dobrane nagłośnienie zapewni niepowtarzalne wrażenie porównywalne z najlepszymi multipleksami. Film czy koncert ulubionego zespołu sprawi, że odpoczynek i relaks stanie się najlepszym stylem życia.

Nowoczesne technologie sprawiły, że każdy domownik może słuchać w swoim pokoju swojej muzyki. Niezależnie czy pochodzi ona z płyt CD, ulubionego iPoda czy z internetu w każdym pokoju można słuchać innej muzyki a przechodząc do innego pokoju muzyka pójdzie w ślad za nami. Tak działają systemy nagłośnienia wielopokojowego.

Dotychczasowe instalacje elektryczne sterujące świetleniem, ogrzewaniem, roletami, sprzętem audio/video działały jako samodzielne i niezależne. Chęć poprawy komfortu życia i zapewnienia sobie i swoim najbliższym bezpieczeństwa, wymaga integracji wszystkich instalacji tak, by współpracowały ze sobą, działały razem i komunikowały się oraz – przede wszystkim – lepiej służyły domownikom. Celem jest uzyskanie oszczędności energii, wzrost bezpieczeństwa domu i domowników, zwiększenie komfortu korzystania z coraz większej liczby instalacji domowych oraz wzrost estetyki (jeden przycisk/panel na ścianie wygląda ładniej, niż pięć z czego każdy inny od innej instalacji).